Happy Monkeys

Kto sú šťastné opice?

Sme tím veselých, kreatívnych, priateľských a zábavných mladých ľudí, ktorí každého dobije dávkou tej správnej energie.

Nie nadarmo je naše motto: „Denná dávka energie.“

Ponúkame animačný program na rôzne príležitosti. Od malých detských osláv, cez svadby, školské akcie až po veľké eventy. Naša nápaditosť nepozná hranice a preto dokážeme vždy niečím novým prekvapiť. Zbožňujeme všetky deti vo veku 0-100 rokov a zabavíme naozaj každého.

Program

Kam smerujeme?

Naším poslaním nie je LEN vytvoriť zaujímavý program s „WOW efektom“.

Našej práci dávame hĺbku a oveľa väčší zmysel. Pre nás nestačí len pripraviť aktivity, nestačí si len zaobstarať maskota, nestačia len kvalitné farby na tvár a tritisíc balónov.

Nám to skrátka nestačí!

Našim hlavným poslaním bolo a vždy bude rozdávať pozitívnu energiu všade navôkol. Pretože o tom to je! Pretože len vďaka tomu, dokážeme stiahnuť dav na našu stranu. Pretože animátor má byť veselá opica.

Farbičky, tanec, kreativita

Čo milujeme?

Našou srdcovou záležitosťou je tanec! Máme široké spektrum rôznych skvelých choreografií, vďaka ktorým roztancujeme každého.

Okrem tanca milujeme farbičky na tvár, ktorými potešíme nejedno dieťa, ba dokonca aj crazy dospelákov. Samozrejme nik od nás neodíde bez prekvapenia, za ktorým sa skrývajú veselé balóny, z ktorých dokážame vymodelovať aj nemožné!

V neposlednom rade by sme nemali zabudnúť spomenúť našu kreativitu, súťaživosť a dobrú atmosféru, ktorú so sebou prinesieme na každú akciu?

Toto su piliere našej značky

Náš tím

Staň sa zberateľom zážitkov

Pridaj sa knám

V našom tíme radi privítame nové tváre, s veľkým úsmevom a chuťou zabávať všetkých navôkol. Ak si myslíš, že spĺňaš tieto dve základné kritéria, určite vyplň formulár priložený nižšie a my ti pošleme pozvánku na náš konkurz.

Animátorov hľadáme prioritne v okrese Námestovo, prípadne Tvrdošín, nakoľko ubytovanie aktuálne neposkytujeme.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Napr. 22.3.1990
Ulica, Mesto, PSČ
Máš vodičský preukaz?
Pozor ! Nieje podmienkou prijatia.